Avrupa Evden Eve Nakliyat Hakkımızda

Avrupa Nakliyat olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı bir prensip olarak benimsedik. Verdiğimiz hizmetin kapsamı ne olursa olsun, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda onlara özel nakliyat çözümleri yaratmaya gayret ediyoruz. Uzman nakliyat personelimiz ile geniş araç filomuz sayesinde her zaman alabileceğiniz en kaliteli nakliyat hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. Bizimle eşyalarını taşıyan aileler, bir sonraki nakliyat hizmetlerini alacakları firma olarak tekrardan bizi tercih ediyorlar. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz sayesinde hep akılda kalan bir hizmet veriyoruz. Sigortalı seçeneklerimiz ile tüm eşyalarınızı güvence altına alıyor, nakliyat süreci boyunca sigortalandırıyoruz.

 

Avrupa evden eve nakliyat 1990 yıllından bu yana merkezi İstanbul’da olmak üzere  tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.Hizmet kalitesinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet kalitesini geliştirmiştir. evden eve nakliyat sektöründe kalabalıklaşan ve rekabetin oldugu bir metropol kentinde Avrupa standartlarına uygun bir şekilde hizmetini sürdürmektedir.
Ev taşınmalarında verdiğimiz hizmetler:
Ev taşımaya uyumlu özel araç , işin ehli olan uzman 4 veya 5 kişilik bir ekip.Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için uygun ambalaj malzemesi. Sökülmesi gereken mobilya (masa ,gardolap,çocuk odası ,tv ünitesi ve çekyatların başları) gibi mobilya aksamlarının sökülüp ve paketlenmesi. Beyaz eşyalarınızın (buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,kurutma makinası) söküldükten sonra ambalajlama yapılması. Sökülen eşyaların tekrar montaj işlemleri.